Proč vznikla tato pédie

Hledáte-li ve vzniku této podivné encyklopedie nějaký hlubší smysl, pak vám prozradím již předem, že marně. Prvním impulsem byl pouhý momentální rozmar, který jsem netakticky ventilovala na diskuzi, a několik místních úchylných individuí se toho ihned chytlo, a pak už bylo prakticky jen otázkou cti, vyvrhnout jim můj nesmyslný nápad tak, abych to uhrála alespoň na remízu. Další důvod, proč celá tato kalvárie vznikla, je, že samozřejmě pro zábavu. Že jste se nebavili? …Dobře, upřesňuji tedy: pro moji zábavu!:) stále vám to přijde příliš povrchní a ubohé? Pak si prosím představte legendární Carol Pifkovou za kompjůtrem ze seriálu Little Britain a její výmluvné pokrčení rameny. To je vše, co vám na to mohu ještě odpovědět…

   A co Verbal a Segrestor?

   Přátelé, to je jednoduché. Ti jsou v tom absolutně nevinně. Segrestora jsem přemluvila ke spolupráci díky jeho vrozené šlechetnosti, sama bych tuto bláhovost díky své naprosté neschopnost cokoli graficky vytvořit nikdy nedotáhla do konce.

   Verbal doplatil na svůj „laskavý smysl pro humor“, který natolik zbožňuji, že jsem ho v této mojí stoce dementní povrchnosti musela smočit taky. Ani nechtějte vědět, CO jsem chlapcům za jejich velkorysé nápomocné gesto musela slíbit...

   Je mi samozřejmě jasné, že tento projekt má pouze jepičí život a většina těch, koho opravdu zajímá, co jsme o některých zdejších uživatelích napsali, jsou hlavně oni sami. Za tuto jejich odvahu a svolení k napsání mých zvrácených blábolů tímto všem zneužitým masochistům děkuji. Abychom uspokojili i některá další individua postižená slaboduchostí, pedii průběžně doplníme o několik nových primitivních kategorií, které budou mít samozřejmě opět za úkol demonstrovat, co se zde vlastně schází za zajímavé exoty a co z nich občas vypadne za perly.

 

Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.

Základní kameníci

Pokud vám informace z Čsfdpedie nestačí, více se o Lillien, Verbalovi a Segrestorovi dozvíte přímo na jejich vymazlených česfďáckých profilech.